MOUNTAINONE SY817M12 7 inch Video DoorPhone Intercom System Kit Set + 2 White Monitor + Night Vision Outdoor Camera In Stock
sku: 32993097084
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Access Control: | indoor monitor |
| Answering Mode: | Hands-free |
| Brand Name: | MOUNTAINONE |
| Camera: | color |
| Camera Sensor type: | CMOS |
| Connection Method: | Wired |
| Connection Type: | Wired |
| Display Screen Type: | Color |
| Display Size: | 7 |
| Doorbell: | Yes |
| Installation: | Wall Mounting |
| IP Camera Interface: | No |
| Kit Configuration: | One to Two video doorphone |
| Material: | ABS |
| Model Number: | SY817M12 |
| Plug Type: | AU Plug,US Plug,UK Plug,EU Plug |
| Power: | 220v |
| Resolution: | 1000TV Lines |
| Samrt Home Interface: | Yes |
| Sensor SizeInch: | 1/3 |
| Size: | 30cm x20cm x15cm |
| Technology: | Digital |
| Type: | Intercom System |
| Viewing Angle °: | 92 |
| Waterproof: | Yes |
| Zone Input: | None |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.com
Surface Mounted Circular Honeycomb LED Downlight 12W 18W Anti Glare COB Adjustable Spotlight Without Main Light 110V 220V Indoor