sku: 32922812013
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Ambient temp: | 0-45celsius, 5-95%RH |
| Backlight: | White |
| Brand Name: | MJZM |
| Display Size: | 2.0 - 3.9 Inches |
| Display Type: | Digital |
| Max Measuring Temperature: | 70°C- 99°C |
| Model Number: | 16A03-1BB-WiFi Floor Heating Thermostat |
| Power Supply: | 220-240VAC 50/60Hz |
| Power Type: | Charger |
| Room temp. range: | 5-99celsius |
| Set Temp. Range: | 5-35celsius |
| Shell Material: | PC+ABS(flame retardant) |
| Style: | Embedded |
| Temperature Sensor: | External sensor + inside air sensor |
| The maximum switch power: | 16A |
| Theory: | Temperature Controller |
| Unite dimension: | 86*86mm |
| Usage: | Indoor |
| Weekly programmable function: | Yes |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
French Connection Printed Shirt Collar Cuffed Sleeves Pleated Satin A-Line Mini Dress, Black
myntra.com
aliexpress.com
Seafrogs Waterproof Camera Housing Wide Angle Dome Port For Nikon J5 10mm 10-33mm Lens Underwater Case 40m Depth