Led Power Indicator Light Signal Light 10Pcs BERM LED Power Indicator Light PC Flame Retardant Shell 22mm Diameter 380V AD16-22D/S
sku: 2490449345
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: United States
Description
led power indicator light signal light 10Pcs BERM LED Power Indicator Light PC Flame Retardant Shell 22mm Diameter 380V AD16-22D/S Specification: Item Type:LED Power Indicator LightBrand: BERM Model: AD16-22D/S Operating Voltage: 380V Light Source Color: Red / Yellow / Blue / Green optional Shell Material: PC flame retardant material Light Source Power: 10W Installation Size: φ22MM Overall Size: Approx. 50 x 28mm / 2 x 1.1inheight x outer diameter Environment Temperature: -25 degrees Celsius ~+55 degrees Celsius Relative Air Temperature: Less than or equal to 98% Power Frequency Withstand Voltage: 2.5KVAC effective value 1min Insulation Resistance: Greater than or equal to 2 milliohm AC Indicator Allows Voltage Fluctuation: ±20% Continuous Working Life: Greater than or equal to 30000H Brightness: Greater than or equal to 100cd/m² Compared with Tracking Index CTI: Greater than or equal to 100 Head Protection Level: IP65 Package List: 10 x LED Power Indicator Light
For Shark WD100 WD200 WD101 Hydrovac Cordless Pro XL 3-In-1 Vacuum Replacement Accessories Kit
For 5 Series F18 F10 520 525 535 530 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 Headlights Cover Transparent
My People Skills Are Fine Metal Sign Customize Club Printing Cave Rusty Tin Sign Poster
GRM0335C1ER50BA01D 0201 25V ±0.1pF 0.5pF COG Professional chip capacitor supplier ceramic capacitors
New 32700 Lifepo4 Battery Pack 4S3P 12.8V 38Ah 4S 40A 100A Balanced BMS for Electric Boat and Uninterrupted Power Supply 12V
50Pcs Quick Connector 3 Way T Type Variable Diameter PU Air Pipe Connecting PEG8 12 TO 8 Pipe Fittings