LTECH led controller LT-811-12A;1CH CV DMX Decoder;16bit/8bit input;DC12V input;12A*1CH+0-10V*1CH+10V PWM*1CH ouput
sku: 32824500873
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Applicable Lights: | led light |
| Brand Name: | YJBCo |
| Certification: | CE,RoHS,CCC |
| Connection Mode: | led wire |
| Controled Method: | DMX |
| Features: | 1CH DMX CV led decoder |
| Item type: | RGB Controler |
| Material: | ABS |
| Max. Load Power: | 144W/288W/(12V/24V) |
| Model Number: | LT-811-12A |
| Oscillation frequency: | . |
| Power Source: | DC |
| Remote Distance: | . |
| Voltage: | 12-24V |
| Warranty: | 2 |
| Wattage: | 144W/288W/(12V/24V) |