LTECH led controller LT-811-12A;1CH CV DMX Decoder;16bit/8bit input;DC12V input;12A*1CH+0-10V*1CH+10V PWM*1CH ouput
sku: 32824500873
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Applicable Lights: | led light |
| Brand Name: | YJBCo |
| Certification: | CE,RoHS,CCC |
| Connection Mode: | led wire |
| Controled Method: | DMX |
| Features: | 1CH DMX CV led decoder |
| Item type: | RGB Controler |
| Material: | ABS |
| Max. Load Power: | 144W/288W/(12V/24V) |
| Model Number: | LT-811-12A |
| Oscillation frequency: | . |
| Power Source: | DC |
| Remote Distance: | . |
| Voltage: | 12-24V |
| Warranty: | 2 |
| Wattage: | 144W/288W/(12V/24V) |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
aliexpress.com
aliexpress.com
52 Inch Nordic living room bedroom solid wood led remote control variable frequency fan lamp
SuperAen 2023 Spring New V-neck Knitted Dress Joker Women A-LINE Patchwork Long Dress
USB C HUB for Microsoft Surface Go/Go2/Go3 USB 3.0 to RJ45 3.5mm Audio Adapter Dock Multi USB Hub Ethernet USB3.0 Splitter
Cute White Baby Rabbits Phone Case for Vivo Y91C Y11 17 19 17 67 81 Oppo A9 2020 Realme c3
For DOORHAN TRANSMITTER 2 4 PRO Gate Opener Automation Remote Control For Barrier 433MHz Garage Door Remote Control Keychain
48V lithium ion battery 48V 30Ah 1000w 13S3P Lithium ion Battery Pack For 54.6v E-bike Electric bicycle Scooter with BMS+Charger
30 Pcs Orthodontic Teeth Corrector Braces Tooth Retainer Straighten Tools Teeth Capped Transparent
joom.ru
1pcs Gold 3.5mm 3 Pole TRS Right Angled Audio Stereo Male To Female Extension Black Cable 15cm