LP156WHB-TP LP156WHB TP GA LP156WHB (TP)(GA) Matrix for Laptop 15.6" 30Pin eDP LED Screen LCD Display
Характеристики
| Application: | Laptop |
| Backlight Lamp: | LED Backlight (NOT CCFL) |
| Brand Name: | BATEL XIEHEAE |
| Component Type: | Laptop LCD Screen |
| Interface Type: | 30 Pins |
| Model Number: | LP156WHB-TP LED Display |
| Packing: | Super Soft Foam and Strong Box Packing (Safe) |
| Panel Type: | TFT LCD |
| Quality: | New Grade A+ |
| Resolution: | 1366X768 |
| Size: | 15.6 inch |
Графік зміни ціни & курс обміну валют
Користувачі також переглядали
dhgate.com
12 mp eye iridology camera iriscope machine with english spanish malaysia analysis software
dhgate.com
aliexpress.com
aliexpress.ru
aliexpress.com
aliexpress.ru
Rubber Heatless Curling Rod Headband Lazy Curler Set No Heat Spiral Pear Flower Curling Iron
microphones 1pcs mini 3.5mm jack microphone stereo mic for recording mobile phone interview microphone1
flash heads 10" dimmable led selfie round ring light with phone clip brightness adjustable lamp for live broadcast pography video1