LP156WHB-TP LP156WHB TP GA LP156WHB (TP)(GA) Matrix for Laptop 15.6" 30Pin eDP LED Screen LCD Display
Характеристики
| Application: | Laptop |
| Backlight Lamp: | LED Backlight (NOT CCFL) |
| Brand Name: | BATEL XIEHEAE |
| Component Type: | Laptop LCD Screen |
| Interface Type: | 30 Pins |
| Model Number: | LP156WHB-TP LED Display |
| Packing: | Super Soft Foam and Strong Box Packing (Safe) |
| Panel Type: | TFT LCD |
| Quality: | New Grade A+ |
| Resolution: | 1366X768 |
| Size: | 15.6 inch |
Графік зміни ціни & курс обміну валют
Користувачі також переглядали
Ожерелье из искусственного жемчуга, серебристо-серого цвета, 10-11 мм, настоящее барокко
aliexpress.com
aliexpress.ru
aliexpress.ru
aliexpress.com
Совершенно безошибочно для BMW 120 Вт полный белый чип CREE Halo Angel Eyes H8 кольцевая лампа E70 E71 E87 E93 x2