LINK-MI LM-SP144-HD4K2K 4-Port HDMI Splitter Distributor HDTV
Description
Features
Support 3D technology.
Distributes 1 HDMI source to 4 HDMI Displays simultaneously.
Supports all the mandatory and several optional 3D formats described in HDMI 1.4 specifications.
Supports resolutions up to Ultra HD 4K x 2K (3840 x 2160 @ 30Hz) and 1080p Full HD.
Supports High Definition Resolutions : 1080p @ 60HZ, 720p/1080i @ 120Hz.
Supports Digital Audio Format, such as High Definition Audio support: Dolby TrueHD, and DTS-HD.
Master Audio.
DC 5V Power.
Compliant HDCP.
Specifications
Brand LINK-MI
Model No. LM-SP144-HD4K2K
Material Metal
Color Black
Interface HDMI
Application Distributes 1 HDMI source to 4 HDMI displays
Operating Temperature Range -5 to +35℃ ( +23 to +95℉ )
Operating Humidity Range 5 to 90%RH ( No Condensation )
Input Video Signal 0.5-1.0 Volts P-P
Input DDC Signal 5 Volts P-P ( TTL )
Video Format DTV/HDTV: 480i / 576i / 480p / 576p / 720p / 1080i / 1080p / 4Kx2K / 3D Video Support
Video Color Format xv-YCC 36 bit Deep Color
Video Output HDMI 1.3+ HDCP 1.2
Audio Format DTS-HD/True-HD/LPCM 7.1/AC3/DTS/DSD
Data Transfer Speed Rate 6.75Gbps ( Max. )
Power Consumption 10 Watts ( Max. )
Transmission Distance 15m ( Max. ) Over Standard HDMI Cable/26AWG
Dimension 115 x 62 x 25mm
Package Contents
1 x 4 Port HDMI Splitter
1 x DC 5V Power Supply
1 x Operating Instructions
Support 3D technology.
Master Audio.
DC 5V Power.
Compliant HDCP.
Specifications
Brand LINK-MI
Model No. LM-SP144-HD4K2K
Material Metal
Color Black
Interface HDMI
Dimension 115 x 62 x 25mm
Package Contents
1 x 4 Port HDMI Splitter
1 x DC 5V Power Supply
1 x Operating Instructions
aliexpress.ru
New for Makita 14.4V-18V power tool lithium battery charger DC18RD single slot 4A and Battery 18V Li-ion for Makita