Jstping 10.1 inch a-Si TFT 40pins 1024*600 tablet lcds screen M101NWT2 R2 M101NWT2 R3 R4 LCD display panel
sku: 32867392995
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | Jstping |
| Compatible Brand: | for IVO |
| Display Size: | 10.1 Inch |
| LCD Appearance size: | 235mm*143mm*5.2mm |
| LCD display area: | 222.72mm*125.28mm |
| LCD interface type: | 40pins |
| LCD Resolution: | 1024(RGB)*600 WSVGA |
| LCD Type: | a-Si TFT-LCD |
| Model Number: | M101NWT2 (without touch screen) |
| Product Type: | Tablet LCD |
| Screen Size: | 10.1 Inch |
| Screen Type: | Resistance Screen |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.com
Лидер продаж! 0,75 кВт/1,5 кВт/2,2 кВт/однофазный вход 220 В трехфазный выход 380 В VFD Частотный преобразователь Регулируемая скорость
aliexpress.ru
aliexpress.ru
Новая силовая трубка JRC5532D, хоп-усилитель C5200 aeas, собранная Плата усилителя мощности 1500 Вт, моно-усилитель, Плата усилителя сцены, 28 шт.
Автомобильное зарядное устройство с двумя USB-портами, 12 В/24 В, 5 В, 2,1 А + 5 В, 1 А, макс. 22 Вт
PD 65W GaN Fast Charger Portable Quick Charge QC3.0 USB Type C Charger For MacBook Laptop iPad iPhone 13 12 Pro Max