Jstping 10.1 inch a-Si TFT 40pins 1024*600 tablet lcds screen M101NWT2 R2 M101NWT2 R3 R4 LCD display panel
sku: 32867392995
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | Jstping |
| Compatible Brand: | for IVO |
| Display Size: | 10.1 Inch |
| LCD Appearance size: | 235mm*143mm*5.2mm |
| LCD display area: | 222.72mm*125.28mm |
| LCD interface type: | 40pins |