JN5169 Zigbee 2.4GHz 10mW Wireless Transmitter Receiver CDSENET E75-2G4M10S SMD 10dBm PCB IPEX 2.4 GHz rf Transceiver Module
Характеристики
| Application: | Computer other |
| Brand Name: | CDSENET |
| Condition: | New |
| is customized: | yes |
| Model Number: | E75-2G4M10S |
| Place of Origin: | CN |
| Port Number: | 1 |
| RF connector: | SMD |
| RFIC: | JN5169 |
| Size: | 16*26*3mm |