JMC / DaTech 8025-12LS DC 12V 0.13A 80x80x25mm 3-wire Server Square Fan
Technical Details
| Application: | Computer Case |
| Brand Name: | Emacro |
| Fan Life: | 100000 hrs |
| Fan Size: | 80x80x25mm |