JACKLY 46PCS HT0240ACR Precision Screwdriver Electronic Equipment Repair Tool Set
Eachine1
артикул: 1052268
СОГЛАСНО НАШИМ ДАННЫМ, ЭТОТ ПРОДУКТ СЕЙЧАС НЕ ДОСТУПЕН
Доставка из: Китай
Описание
Description JACKLY 46PCS HT0240ACR Precision Screwdriver Electronic Equipment Repair Tool SetSpecification Model HT0240ACRSteel Material Chrome Vanadium SteelScrew Head Type All in OneSpecial function RepairOptional Color Blue Gray Product weight 0 128 kgPackage weight 0 235 kgPackage size L x W x H 11 50 x 6 50 x 3 00 cm 4 53 x 2 56 x 1 18 inchesFeatures 1 Aluminum handle is durable and comfortable for you to operate 2 Magnetic holder is easy for you to take screws 3 44 different bits can satisfy your requirement 4 Equipped with P5 P6 which are only for iPhone series so it is no more difficult for iPhone series repairing 5 This set is suitable for repairing and opening cell phones or other electronic devices You can repair or disassemble your electronic devices easily and conveniently with 44 different bits which can save your time and let you take less effort Package Included 1 x PH000 1 x PH001 x PH2 2 x PH11 x 1mm Drop1 x Y31 x Y11 x Y21 x PH01 x 0 8mm Drop1 x 1mm Flat1 x 1 5mm Flat 1 x 2mm Flat1 x P21 x 2 5mm Flat1 x 3mm Flat1 x 3 5mm Flat1 x 4mm Flat1 x Triangle1 x P5 1 x P61 x Torx 5 1 x Torx 41 x Torx 31 x Torx 61 x Tampor Torx 7 1 x Tampor Torx 81 x Tampor Torx 91 x Tampor Torx 101 x Tampor Torx 151 x Tampor Torx 201 x 2 0 Hex1 x 1 5 Hex1 x 0 9 Hex1 x 1 3 Hex1 x 2 5 Hex1 x 3 0 Hex1 x 3 5 Hex1 x 4 0 Hex1 x Square 01 x Square 11 x Square 21 x Holder 1 x Handle1 x 0 7 Hex More Details
График изменения цены & курс обмена валют
Пользователи также просматривали
Desk Lamp Crystal Ball Ornament Base Decorations Display Stand Synthetic Resin for Balls
aliexpress.ru
aliexpress.com
aliexpress.com
Linum Home Textiles Турецкий хлопок Denzi Набор из 2 индивидуальных полотенец для рук
cdek.shopping
dhgate.com
Soshine H4 EU Adapter LCD Smart Intelligent Battery Charger with 4 Slots - 100 - 240V