IXFH15N100Q3
Description
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.com
30 шт., модуль привода МОП-транзистора, 5-36 В постоянного тока, 15 А (Макс. 30 А), 400 Вт, двойная высокомощная 0-20 кГц, ШИМ
Фронтальная панель 3.5" Gembird FP3.5-USB3-2A-HDA, 2xUSB 3.0/1xHD audio, черный (FP3.5-USB3-2A-HDA), FP3.5-USB3-2A-HDA
e2e4online.ru
rose gold mens watch automatic machinery men watches 42mm sapphire cystal glass back stainless steel mens watch217u, Slivery;brown