Hantek 1008C/1008A 8 Channels Programmable Generator Automotive Oscilloscope Digital Multime PC Storage Osciloscopio USB 100kHz
sku: 32918029045
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Band Width: | 100-349MHz |
| Brand Name: | Hantek |
| Digital Channels: | 8 |
| Display resolution: | no |
| Display Size: | None |
| DIY Supplies: | Electrical |
| Model Number: | 1008C/1008A |
| Real Time Sampling Rate: | 2.4 msa / s |
| Record Length: | 4K |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.com
aliexpress.com
HDMI2AV Mini HD RCA CVBS HDMI TO AV Adapter HD Video Converter with Good Price HDMI to AV
alibaba.com
with Auto Reset chip PSON For R2000 Ink Photo Supply System CISS Continuous R2000 Empty CIS E
alibaba.com
Stainless Steel Holder Cake Decorating Fogger Spray Nozzles for Aerosol Cans Kitchen Accessories
2X источник питания переменного тока 110-240 В в постоянный ток 12 В 3 А для управления доступом к двери