HDMI-compatible VGA AV Remote LCD Controller Board Kit For B116XW02 V0 1366X768 40Pin LED Panel
Technical Details
| Application: | Plug and Play |
| Brand Name: | NJY TOUCH |
| Compatible Brand/Model: | None |
| Condition: | New |
| Input Signal: | HDMI VGA AV |
| Model Number: | PCB800099 |
| Place of Origin: | Guangdong, China (Mainland) |
| Resolution: | 1366x768 |
| Screen Size: | 11.6 inch |
| Suitable LCD: | B116XW02 V0 |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
MJ-HZ41B POM материал G1/4 "Wj Высокоточный счетчик-индикатор, водяной диспенсер, кофемашина
aliexpress.ru
Applicable For Robolock Hand-Held Vacuum Cleaner H7 H6 Rear Filter Elements HEPA Filter Elements
Carro Encosto De Cabeça Montar Titular Do Telefone Tablet Banco Traseiro Ajustável Para 4 A 11 Celulares Polegadas IPAD