Godox DP1000II 1000W Studio Strobe GN92 2.4 GHz Wireless X System With X1 Transmitter For Sony Canon Nikon Fujifilm Cameras
sku: 32854068192
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
   Technical Details
Brand Name: Godox
Color temperature: 5600K+/-200K
Compatible Camera Brand: NIKON,Fujifilm,Sony,Olympus,Sigma,Lumix,Pentax,Canon
Display: Yes
Flash Duration: 1/2000 to 1/800
Light Source: Flash
Model Lamp: 150W