GP-QFN64-0.5-B # QFN-64BT-0.5-01 with PCB QFN64 MLF64 MLP64 Enplas IC Test Socket Programming Adapter 0.5mm Pitch
sku: 1421675191
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | Waveshare |
| Demo Board Type: | Others |
| Device Pitch: | 0.5mm |
| Model Number: | GP-QFN64-0.5-B |
| Package: | QFN |
| Pin Header Pitch: | 100mil (2.54mm) |
| Pins: | 64 |
| Socket Manufacturer: | Enplas |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
7-дюймовый ЖК-дисплей, 60 контактов, LVDS TFT ЖК-модуль, экран 800*480 HSD070JDW6-A00
aliexpress.ru
aliexpress.ru
Новинка 2023, абсолютно новый, прочный и стандартный набор цилиндров 48 мм, отверстие для Stihl 034, покрытие Super Nikasil
IN WIN SR36Pro All-in-one CPU Water-Cooling Radiator 360mm Cold Row ARGB Motherboard Synchronization/Support Intel/AMD CPU