GP-QFN32-0.5-B = QFN32 MLF32 Enplas IC Test Socket Programming Adapter 0.5mm Pitch with QFN-32(40)BT-0.5-02
Technical Details
| Brand Name: | Waveshare |
| Demo Board Type: | ARM |
| Device Pitch: | 0.5mm |
| Model Number: | GP-QFN32-0.5-B |
| Package: | QFN |
| Pin Count: | 32 |
| Pin Header Pitch: | 100mil (2.54mm) |
| Socket Manufacturer: | Enplas |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
Съемный детский накладной ноготь, маникюр, нейл-арт, накладной ноготь, накладной ноготь с браслетом
joom.ru
miniinthebox.com
aliexpress.ru
Icelandic Sheep dog Key chain with 11 mm lobster clasp drawing effect Fashion jewelry Keychains accessories for women
90mm 100mm Metal Shock Absorber Oil Damper For 1 / 10 modified front and rear shock absorbers RC Crawler Car Upgrades Accessory