G.SKILL Z RAM Royal Series High-Class RGB Performance DDR4 Memory 32G(16Gx2) 3200MHz(F4-3200C16D-32GTRS)
Technical Details
| Application: | Desktop |
| Brand Name: | G.Skill |
| Code: | C8082 |
| Item condition: | New |
| Model Number: | F4-3200C16D-32GTRS |
| Type: | DDR4 |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.com
joom.com
aliexpress.com
Marvel Avengers Comics For Xiaomi Redmi 10 9 9T 9A 9AT 9C Redmi Note 11 11T 11S 10 10S 10T 9 9S Pro 5G Phone Case Black
aliexpress.ru
aliexpress.ru
10 Pcs HDMI VGA 2AV Audio Video Controller Board + 40 Pins Lvds Cable + Remote Kits for B156XW02 1366x768 1ch 6 bit LCD Display
U-JOVAN 1pc 35 x 10 hole: 6mm N35 Strong Neodymium Magnet Countersunk Ring Rare Earth Magnets for Art Craft 35*10 hole 6mm