Technical Details
| Coating: | No Coating |
| Color: | Elegant Silver or Black |
| Cutting End Dia: | 25MM |
| diameter: | 25MM |
| insert: | R390-170408 |
| Material: | High Speed Steel |
| Model Number: | R390-17-C24-25-200 |
| Overall Length: | 200MM |
| Package: | 1PCS/Plastic box with SUITABLE WRENCH |
| Screw: | M3.5*8 |
| shank dia: | 24MM |