Technical Details
| Coating: | No Coating |
| Color: | Elegant Silver or Black |
| Cutting End Dia: | 25MM |
| diameter: | 25MM |
| insert: | R390-170408 |
| Material: | High Speed Steel |
| Model Number: | R390-17-C24-25-200 |
| Overall Length: | 200MM |
| Package: | 1PCS/Plastic box with SUITABLE WRENCH |
| Screw: | M3.5*8 |
| shank dia: | 24MM |
| Teeth: | 2 Flute |
| Type: | Face Milling |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
12in Stainless Steel BBQ Grill Smoker Box Tube For Wood Pellet Pipe Smoking Meat Kitchen Accessories Outdoor Barbecue Parts For
aliexpress.ru
aliexpress.ru
aliexpress.com
Fashion hats Tryzub Ukrainian Printing baseball cap Men and women Summer Caps New Youth sun hat
aliexpress.com
joom.com
joom.com
5MW High Power Lazer Pointer Red Blue Green Visible Light Beam Laserpointer Stylus 650Nm 532Nm 405Nm Powerful Tactical Pen