sku: 32607876337
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Coating: | No Coating |
| Color: | Elegant Silver or Black |
| Cutting End Dia: | 17MM |
| diameter: | 17MM |
| insert: | R390-11T308 |
| Material: | High Speed Steel |
| Model Number: | R390-11-C16-17-160 |
| Overall Length: | 160MM |
| Package: | 1PCS/Plastic box with SUITABLE WRENCH |
| Screw: | M2.5*6 |
| shank dia: | 16MM |
| Teeth: | 2 Flute |
| Type: | Face Milling |
aliexpress.com
Ceramic Pet Water Feeder Dog Drinking Fountain Purifier Cat Watering Dispenser 110-230V
1pc Mini Plastic Refrigerator Fresh Food Storage Boxes Sealed Boxes Small Lunch Box Bins
joom.ru
tvc-mall.com
5 In 1 15W Wireless Chager For IPhone 13Por/12Pro IWatch Airpods Pro Magnetic Fast Charging Station Dock Stand Touch Light
Women's Summer 2022 Corsets Sleeveless Fashion Lace Top Y2k Clothes Sexy Elegant Halter Collar
Wooden Wall Sign Decor with Hooks Decorative Hooks Wall Hanging Plaque Key Hook Hanger Home Decor
USB Computer Voice Microphone Conference Live Microphone with Mute PressButton Plug and Play
Hot M42 To M42 Lens Adjustable Focusing Helicoid Macro Tube Adapter-17mm To 31mm