sku: 1822259836
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
   Technical Details
Coating: No Coating
Color: Elegant Silver or Black
Cutting End Dia: 26MM
diameter: 26MM
insert: APMT1604
Material: High Speed Steel
Model Number: BAP400R-C25-26-200
Overall Length: 200MM
Package: 1PCS/Plastic box with SUITABLE WRENCH
Screw: M4*9
shank dia: 25MM