Free Shipping 50 PCS PLCC32-DIP IC Socket , PLCC32 DIP Socket adapter , 32 Pin PLCC
sku: 1242465332
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | AEYWVRL |
| Condition: | New |
| is customized: | Yes |
| Model Number: | PLCC32-DIP IC Socket |
| Type: | PLCC32-DIP IC Socket |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
63117419634 right front headlights without electrical appliances for BMW 3 Series F30 F31
aliexpress.com
aliexpress.com
Toupee for Men Human Hair Wigs Men Toupee 10" x 8 FPM Prosthesis Units Patch 10mm Curly Wave Toupee Hair Real Human Replacemet
aliexpress.ru
aliexpress.ru
Прямая поставка, малошумный воздушный компрессор, 24 В постоянного тока, вакуумный насос, мембранный насос высокого давления, 13
433MHz 220V Lamp Wireless Remote Control Switch ON/OFF Remote Control Receiver Transmitter for Led Lights Bulb DIY