Free Shipping 50 PCS PLCC32-DIP IC Socket , PLCC32 DIP Socket adapter , 32 Pin PLCC
sku: 1242465332
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | AEYWVRL |
| Condition: | New |
| is customized: | Yes |
| Model Number: | PLCC32-DIP IC Socket |
| Type: | PLCC32-DIP IC Socket |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
Контроллер двигателя, металлический 36 В, 500 Вт, фотоконтроллер с ЖК-дисплеем и кнопкой переключения для электрического скутера KUGOO M4
Инструмент для кабельных стяжек, резак для натяжения кабеля из нержавеющей стали, режущий инструмент, ширина резки в пределах 12 мм