For SuperMicro PWS-865-PQ 865W Power Supply for Tower Workstation Silent Power 80 Certification Psu
Technical Details
| Application: | Desktop |
| Brand Name: | osatych |
| Model Number: | PWS-865-PQ |
| PLUS Certification: | 80 PLUS |
| Rating Power: | 801W - 900W |