For R350 G7 36001733 DPS-700FB E 700W Server Power Supply will fully test before shipping
артикул: 4000206258327
ЗГІДНО З НАШИМИ ДАНИМИ, ЦЕЙ ПРОДУКТ ЗАРАЗ НЕ ДОСТУПНИЙ
Доставка з: Китай
Характеристики
| Application: | Server |
| Brand Name: | MLLSE |
| Model Number: | DPS-700FB E 300W |
| Package: | No |
| PLUS Certification: | Other Certification |
| Products Status: | used |
| Rating Power: | 251W - 300W |
Графік зміни ціни & курс обміну валют
Користувачі також переглядали
aliexpress.com
aliexpress.com
2Pcs 12V 9LED Auto Daytime Running Light Aluminum Alloy Universal Car DRL Auto Lamp DRL Auxiliary Light Driving Lamp Durable 12V
luxury Bedding Sets 3D Custom,Duvet Cover Set Queen/King,Quilt/Blanket Cover Set,3 PCS Bed setting
dhgate.com
LEEPEE 24LED 72W Work Light Bar Angel Eyes Lamp Car Light Assembly For 4x4 Offroad ATV UTV Tractor Round Headlight