For M116NWR6 R0 M116NWR6 R3 1366*768 WLED EDP 30Pins HDMI+VGA display controller drive board notebook PC panel 11.6" DIY kit
sku: 4000288786295
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
aliexpress.com
12PCS Plastic Greenhouse Snap Film Buckle Clamp for Greenhouses Row Covers Banner Frame (Green)
aliexpress.com
U90C Upgraded Quick Release 22mm/1-inch Universal Hood Pin Bonnet Lock Quick Release Push Button Bumper Clip