For Kyocera 5.7inch Tablet LCD Screen Display Panel KCG057QV1DB-G00 Replacement Digitizer Monitor
артикул: 32908151931
ЗГІДНО З НАШИМИ ДАНИМИ, ЦЕЙ ПРОДУКТ ЗАРАЗ НЕ ДОСТУПНИЙ
Доставка з: Китай
Характеристики
| Brand Name: | osatych |
| Compatible Brand: | Universal |
| Display Size: | <7 Inch |
| Model Number: | KCG057QV1DC-G70 -G77 KCG057QV1DB-G00 |
| Product Type: | Tablet LCD |
| Screen Type: | Capacitive Screen |
Графік зміни ціни & курс обміну валют
Користувачі також переглядали
34mm Universal Saw Blade Set Oscillating Multi Tool Straight Scale Multitools Cutting Wood Saw Blades For Renovator Power Tool
aliexpress.com
aliexpress.com
aliexpress.ru
aliexpress.ru
High power integrated RGB lamp beads COB integrated LED lamp beads 100W chip white warm white high quality DIY spotlight