For HRS850-9000C 850W power rectifier module
sku: 4000260368322
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Application: | Server |
| Brand Name: | MLLSE |
| Model Number: | HRS850-9000C 850W |
| Package: | No |
| PLUS Certification: | Other Certification |
| Products Status: | used |
| Rating Power: | 801W - 900W |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
DCF922 Genuine Dewalt Electric Impact Wrench Rechargeable High Torque 406Nm(Reverse) 1/2" 2500 RPM Universal for20V Battery