For HRS850-9000C 850W power rectifier module
sku: 4000260368322
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Application: | Server |
| Brand Name: | MLLSE |
| Model Number: | HRS850-9000C 850W |
| Package: | No |
| PLUS Certification: | Other Certification |
| Products Status: | used |
| Rating Power: | 801W - 900W |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
Tda8944 2,1 Плата усилителя звука 30X2W, усилитель звука, плата тона 12 В постоянного тока с микрофоном
3 шт. Новые Твердые Полные Защитные пленки из закаленного стекла 46 мм для Huawei Watch GT 3 46 мм GT Runner
Автомобильный MP3-плеер 12 В Универсальный радиоприемник автомобильный Bluetooth-совместимый стерео аудио с дистанционным управлением