For Arduino NRF24L01 Wireless transceiver module 2.4GHz Antenna Module For Microcontroll nrf24l01 wireless module diy electronic
Характеристики
| Brand Name: | Eiechip |
| Condition: | New |
| Model Number: | NRF24L01 |
| Type: | Drive IC |
График изменения цены & курс обмена валют
Пользователи также просматривали
aliexpress.com
aliexpress.com
Jewelry Strap for Apple Watch ultra 2 Band 49mm 9 8 7 41 45mm Bracelet for iwatch 6 se 5 4 44mm 40mm 38mm 42mm for women Band
Cover 10.2inch Black Magnetic Ereader Case Protective Shell For Ebooks Reader Cover Electronic Books Reader
joom.ru
dhgate.com
DECDEAL, bomba de agua sin escobillas USB, DC5V, 120L / H, 1.2W, elevacion 3.28 pies