sku: 4000121884512
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | Jimaiqi |
| Compatible Brand: | Universal |
| Display Size: | 10~13 Inch |
| Model Number: | For 10.1inch ANGS-CTP-101226 Tab TP Glass Touchscreen |
| Product Type: | Tablet Touch Panel |
| Screen Type: | Capacitive Screen |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
Aquarium Training Mirror Office Travel Mirrors Frog Decorations Betta Tank Sucker for Acrylic Fish
aliexpress.ru
Детский металлический знак для творчества Фреска бар клуб Железный жестяной знак плакат
aliexpress.ru
aliexpress.com
joom.ru
aliexpress.com
dhgate.com
Motorcycle Black Universal 10mm Side Mirror Rearview Mirror Anti-fall Folding Round Mirror
H4 H7 H11 H1 Car LED Headlight Bulbs 72W LED H7 9005 9006 H3 9012 H13 5202 COB Automobile Headlamp 4300k 6500K 12V 24V White