Firstd FD8015H12S DC 12V 0.32A 4-Wire Server Cooling Fan
Technical Details
| Application: | Computer Case |
| Bearing: | Oil Bearing |
| Brand Name: | Emacro |
| Fan Life: | 100000 hrs |
| Fan Size: | 其它 |
| Heatsink Material: | PLASTIC |
| Lines: | 4 Lines |
| Model Number: | FD8015H12S |
| Package: | Yes |
| Power Interface: | 4PIN |
| Type: | Fan |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
Наконечники плазменного резака 10 шт., насадки для плазменного резака Electrodes120926, аксессуары для расходных материалов 60 А 120931 для плазменного резака 1250