Firstd FD8015H12S DC 12V 0.32A 4-Wire Server Cooling Fan
Technical Details
| Application: | Computer Case |
| Bearing: | Oil Bearing |
| Brand Name: | Emacro |
| Fan Life: | 100000 hrs |
| Fan Size: | 其它 |
| Heatsink Material: | PLASTIC |
| Lines: | 4 Lines |
| Model Number: | FD8015H12S |
| Package: | Yes |
| Power Interface: | 4PIN |
| Type: | Fan |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
Устройство для облегчения боли, 4 канала, 15 режимов, оборудование для физиотерапии
K18S многофункциональная беспроводная камера с детектором сигнала объектива 1 МГц-6,5 ГГц Обнаружение радиосигнала волны камера полного диапазона RF GSM устройство
Dog Crate Pet Bath Cage Cat Grooming Shower Scratch- Resistant Reusable Bathing Practical
aliexpress.com
Метрические блоки, цифровое художественное Флисовое одеяло, теплосберегающее одеяло
aliexpress.com
Aquarium Fish Tank Resin Rockery Ornaments Aquarium Decoration Landscape Pavilion Bridge
Desxz Cell Phone Case Silicone For Xiaomi Redmi Note 4 4X 5 6 7 Pro 5A Prime Cover Fallout 76 Bag Shell
SHIMANO SM-RT66 Disc Brake Rotor 6-Bolt 160mm 180mm 203mm MTB Mountain Bike Deore SLX RT66 Bike Disc Rotor