FY6600-50M High Precision Digital signal generator Dual-channel DDS Function Generator Frequency Meter 250MSa/s 8192*14bit 50MHz
sku: 4000029150835
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | KKMOON |
| Display Size: | 2.9 Inches & Under |
| DIY Supplies: | Electrical |
| Model Number: | FY6600-50M |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
Новые 64 шт. деревянные игрушки для пиццы для детей, набор для пиццы, вечерние игрушки для пиццы
Норева Эксфолиак очищающий гель для чувствительной кожи Noreva Exfoliac GEL MOUSSANT DOUX
prom.ua
joom.com
joom.com
[USED] Rare/Discontinued New Era x F.C. Real Bristol Limited Edition Collaboration Cap Black x Brown
HEIGHTEN 42mm Reel Handle with 15mm Compatible with Shimano and Daiwa Spinning Chess Series for Light Game and Stream Fishing Knob, Reels, (Gunmetal)