FSP500-702UH Server Power Supply 500W
Technical Details
| Application: | Server,Desktop |
| Brand Name: | Emacro |
| Input Voltage: | 100-240V 8-4A, 60-50Hz |
| Model Number: | FSP500-702UH |
| Modular: | Full Modular |
| Package: | Yes |
| PFC Type: | Active |
| PLUS Certification: | Other Certification |
| Rating Power: | 401W - 500W |
aliexpress.com
Summer Baby Girl Clothes Kids Dress Handmade Bow Doll Collar Girl's Dress School Style Girl Dress
joom.com
shopee.co.id
joom.com
12inch Record CYPRESS HILL - Superstar 4479362 Columbia 2000 US Rap & Hip-Hop/R&B Used