FSP Group Inc SPR1C620 9YA6200103 Server Power Supply 620W
sku: 32995269610
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Application: | Server |
| Brand Name: | Emacro |
| Input Voltage: | 100-240V |
| Model Number: | SPR1C620, 9YA6200103 |
| Modular: | Full Modular |
| Package: | Yes |
| PFC Type: | Active |
| PLUS Certification: | Other Certification |
| Rating Power: | 601W - 700W |
aliexpress.ru
aliexpress.ru
Чехол-держатель с милым медведем A34 14 A 54 для Samsung Galaxy A54 A34 A14 A24 A13 5g A52 a72 M34 4g 5g A04s, чехол-подставка