FSP Group Inc FSP150-50LE Server Power Supply 150W Flex PSU All-In-One Computer HDD Video
Technical Details
| Application: | Server |
| Brand Name: | Emacro |
| Model Number: | FSP150-50LE |
| Modular: | Non-Modular |
| Package: | Yes |
| PFC Type: | Active |
| PLUS Certification: | Other Certification |
| Rating Power: | 150W - 250W |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
Комплект постельного белья Артпостель Мокрый асфальт 1.5-спальный серый, Мокрый асфальт
goods.ru
aliexpress.ru
3x щетка для чистки звуковых записей, удобная в использовании антистатическая для виниловых записей
aliexpress.ru
aliexpress.com
dhgate.com
Thermostat Assembly Thermostat for -BMW E90 E91 E93 E92 316I 318I 320I 323I 325I 328I 330I 335I
10pcs clip hardware clip folder accessories strong clip stationery clip loose-leaf metal clip
Портативная колонка Borofone BR18 Encourage, 5 Вт, BT5.1, FM, microSD, USB, 500 мАч, синяя