FSP Group Inc FSP150-50LE Server Power Supply 150W Flex PSU All-In-One Computer HDD Video
Technical Details
| Application: | Server |
| Brand Name: | Emacro |
| Model Number: | FSP150-50LE |
| Modular: | Non-Modular |
| Package: | Yes |
| PFC Type: | Active |
| PLUS Certification: | Other Certification |
| Rating Power: | 150W - 250W |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
Men tshirt Chinchilla Pet T Shirt Gift Idea Chinchilla Mom Dad T Shirt cool Printed T-Shirt tees top
aliexpress.com
aliexpress.ru
aliexpress.com
Aluminium Alloy T-tracks Slot Miter Track Miter Bar Slider Table 300MM/400MM/600MM 30 Type Saw Chute Rail Woodworking Tool