EMR C12-4R12-130-1T R4 indexable End Mill,Milling tool,R4 Toroidal Cutter For Milling Machine,1F Dia 12mm,For RPMT0802MO Inserts
Technical Details
| Brand Name: | DUOMASI |
| Coating: | NO |
| diameter: | 12mm |
| insert: | RPMT0802MO |
| Material: | High Speed Steel |
| Model Number: | EMR C12-4R12-130-1T |
| Overall Length: | 130 |
| Teeth: | 1F |
| Type: | Face Mill |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
aliexpress.com
1020991 high quality Replacement Module for SmartBoard 60Wi2 SB600i6 SLR60Wi2 UF70 UF70W Unifi 70 Unifi 70W Projectors
aliexpress.com
Автомобильные коврики для Audi A6 C6 4F C7 4G Avant Wagon 2007 ~ 2018, роскошный кожаный коврик, коврик от грязи, прочный ковер, автомобильные аксессуары