Not defined
E50S8-600-3-T-24 Shaft Incremental Rotary Encoder
EMPTY
sku: 60820592562
$35.00
~
1,540.00 грн.
$35.00, $1.00 = 43.87 грн.
2,680.00 руб.
-5%
~
2,550.00 руб.
$35.00, $1.00 = 72.88 руб.
€ 30.20
-1%
~
€ 29.90
$35.00, € 1.00 = $1.17
Shipping from: Austria
Contact Us
0.004, 15.2
3/2.055ms 0=0.112 1= 0.740/1 2= * 0.020/1 3= * 0.017/1 4= 0.826/1 5= 0.489/1
©
1994-2026
iMALL