E19-433M20S2 SX1278 LoRa 433MHz 20dMm SMD Wireless Module Transmitting Wireless SPI Interface Long Range 100mW Stamp Hole
thumb
thumb
артикул: 33010507188
ЗГІДНО З НАШИМИ ДАНИМИ, ЦЕЙ ПРОДУКТ ЗАРАЗ НЕ ДОСТУПНИЙ
Доставка з: Китай
   Характеристики
Air data rate: 0.018k~37.5kbps
Communication Interface: SPI
is customized: Yes
Model Number: E19-433M20S2
Place of: CN
Port Number: 1
Power Supply: 1.8~3.6
Size: 15 * 15 mm
Transmitting power: 20 dBm
Working Frequency: 410~441MHz