Delta Electronics GPS-750AB Server Power Supply 750W PSU
Technical Details
| Application: | Server,Desktop |
| Brand Name: | Emacro |
| Model Number: | GPS-750AB A |
| Modular: | Non-Modular |
| Package: | Yes |
| PFC Type: | Passive |
| PLUS Certification: | Other Certification |
| Rating Power: | 701W - 800W |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
New Bird Nest Home Indoor Garden Courtyard Decoration Pendant Creative Wooden Small House Bird House
aliexpress.com
aliexpress.ru
aliexpress.ru
BL1430 BL1830 Li-ion Battery Charger 1A Charging Current For Makita 14.4V 18V BL1840 LXT200 LXT400 DC18RA DC18RC Power tool