Not defined
CE ROHS 60W transformer 12v 5A dc switching power supply
EMPTY
sku: 60806974840
$3.50
149.00 грн.
+3%
~
154.00 грн.
$3.50, $1.00 = 43.87 грн.
271.00 руб.
-6%
~
255.00 руб.
$3.50, $1.00 = 72.88 руб.
~
€ 3.00
$3.50, € 1.00 = $1.17
Shipping from: United States
Contact Us
0.004, 19.31
3/1.927ms 0=0.097 1= 0.699/1 2= * 0.019/1 3= * 0.018/1 4= 0.603/1 5= 0.625/1
©
1994-2026
iMALL