CAS60S12E6PB 12 bit 4094 resolution single lap parallel output signal 6mm solid shaft absolute rotary encoder
Technical Details
| Brand Name: | CALTSensoR |
| Cable: | cable side |
| Flange: | Synchro |
| Model Number: | CAS60S12E6PB |
| Outer Size: | 60mm |
| Output: | Parallel |
| Power Supply: | 10~30V |
| Resolution: | 12bit 4096 |
| Shaft: | 6mm 10mm 12mm |
| Type: | Single-turn absolute encoder |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
Оригинальная Подлинная экшн-фигурка dr Slump GK 23 см, аниме, модель, игрушки, кукла в подарок
4 шт. 80 мм ЧПУ гравировальный станок пресс пластина зажим платформа шина аксессуары