CAS38R12E06SGB single-turn 12 bits SSI output industrial absolute encoder Linear Resolution 1/4096FS
sku: 32956327935
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Application: | postion, speed, angle measuring |
| Brand Name: | CALTSensoR |
| Flange: | clamping flange |
| Model Number: | CAS38R12E06SGB |
| Outer Dia: | 38mm |
| Output: | SSI |
| Resolution: | 12bit |
| Shaft dia: | 6mm |
| Supply Voltage: | 10-30vdc |
| Type: | single-turn absolute encoder |
book24.ru
Придверный коврик в прихожую для обуви, на резиновой основе, 75x45 см door_41673 JoyArty
goods.ru
dhgate.com
JIJU For 70mm Paper Rolling Machine Box Case Golden Hand Tobacco Roller Metal Cigarette New Cigarette Boxes Accessories JL-062C
Best Combination Resin Figure 1/24 Scale 75mm Assembled Model Kit Unassembled Diorama Unpainted Figurines Hobby Toys