sku: 32957019168
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | CALTSensoR |
| Cable: | cable side |
| Flange: | Synchro |
| Model Number: | CAX60S1212E6COB |
| Outer Size: | 60mm |
| Output: | CANOPEN |
| Power Supply: | 10~30V |
| Resolution: | 12 bit 4096 |
| Revolution: | 12 bit 4096 |
| Shaft: | 6mm 10mm 12mm |