Brand New GPU Cooler Fan For MSI R6790 570GTX R6850 N460GTX Power Logic PLD08010S12HH 12V 0.35A Graphics Video Card Dual Fan
thumb
thumb
sku: 32832409252
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
   Technical Details
Application Laptop Size: 15"/14"